Veslovací trenažer Air Master

Kód: 168
Značka: inSPORTline
40 990 Kč –10 %
Veslovací trenažer inSPORTline Air Master
40 990 Kč –10 % 36 990 Kč
Skladem

Profi veslo s dlouhým pojezdem, robustní konstrukcí, plně elektronickým ovládáním a spolehlivým brzdným systémem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veslovací trenažer inSPORTline Air Master

 

Veslovací trenažer inSPORTline Air Master je profesionální zařízení pro kardio trénink, posílení a procvičení celého těla. Jeho robustní konstrukce o hmotnosti 50 kg poskytuje nosnost až 150 kg při nepřetržité zátěži. Brzdný systém na bázi vzduchu a magnetu poskytuje nejen tichý a bezproblémový chod, ale zároveň i razantně snižuje potřebu údržby. Součástí konstrukce jsou transportní kolečka pro snadné přemístění, systém pro vyrovnání nerovností podlahy. Díky sklopitelné konstrukci se šetří místo v době nepoužívání či při úklidu. Velmi dlouhý pojezd o délce 124 cm ve spojení se vzduchovou zátěží poskytuje dostatečný prostor pro cvičení i těm nejnáročnějším uživatelům.

Plně elektronické ovládání veslovacího trenažeru inSPORTline Air Master prostřednictvím přehledného podsvíceného displeje je intuitivní a uživatelsky přívětivé. Na displeji se zobrazují veškeré podstatné informace jako čas, vzdálenost výkon, počet záběrů, spálené kalorie, čas na 500 m, počet záběrů za minutu a tepová frekvence, která je měřena pomocí hrudního pásu. Bohatá programová výbava zahrnuje celkem 20 programů, z nichž je 12 přednastavených a 5 uživatelských. Součástí je i HRC program pro cvičení dle tepové frekvence a výkonově orientovaný WATT program. Manuální program je samozřejmostí. Díky těmto vlastnostem je veslovací trenažér inSPORTline Air Master ideální volbou do profesionálních, klubových, ale i domácích posiloven.

 

Klíčové vlastnosti:

  • profesionální veslovací trenažer
  • velmi dlouhý pojezd
  • bytelná konstrukce
  • spolehlivý vzduchový brzdný systém s elektromagnetickou kontrolou zátěže
  • přehledný podsvícený displej se snadným ovládáním
  • skládací konstrukce pro úsporu místa v době nepoužívání či při úklidu
  • HRC program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel byl neustále v optimální zóně tepové frekvence
  • WATT program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel vykonával nastavený výkon (například zvýší zátěž při snížení kadence veslování)
  • počítač zobrazuje: čas, vzdálenost výkon, počet záběrů, spálené kalorie, čas na 500 m, počet záběrů za minutu, tepová frekvence

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.